Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Józanésszel bannolva 20 Creative Commons License 2017-11-09 14:03:23 6215

Helló!

 

Tavaly használtuk az Unibrikett Premium változatát. Gyenge minőség, a zsákban széteső, porladó vacak. Felejtős.

Előzmény:
zeBUBI Creative Commons License 2017-11-09 03:39:22 6213

Sziasztok!

 

Használta már valaki ezt a fajta brikettet? 

http://www.unibrikett.hu/

vagy ezt?

http://www.baumart.hu/brikett/

Jo áron vannak a pesti árakhoz képest 75-85 ft, a házhoz szállitás is 5000.-ft, Bp-en belül a házhozszállitás 12-15-16 ezer ft lenne, ami már röhejes, beszéltem is az unib. eladoval minden szép és jot mondott, mind a kettöt a telephelyen gyártják, de nem merek nagyobb mennyiséget rendelni belöle, mert nem tudom milyen a minösége, tavaly nagyon megjártuk a JU&TA Kft http://tuzifa-brikett.hupont.hu/ brikettjével nagyon gagyi silány sz@r minöségü volt, tele volt homokkal, ezért van most ez a bizalmatlanság.

 

Köszi szépen a válaszokat.

Sziasztok.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!