|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Józanésszel bannolva 20
2017-11-09 14:03:23
|
6215
|
Helló!
Tavaly használtuk az Unibrikett Premium változatát. Gyenge minőség, a zsákban széteső, porladó vacak. Felejtős. |
|
Előzmény:
 |
zeBUBI
2017-11-09 03:39:22
|
6213
|
Sziasztok!
Használta már valaki ezt a fajta brikettet?
http://www.unibrikett.hu/
vagy ezt?
http://www.baumart.hu/brikett/
Jo áron vannak a pesti árakhoz képest 75-85 ft, a házhoz szállitás is 5000.-ft, Bp-en belül a házhozszállitás 12-15-16 ezer ft lenne, ami már röhejes, beszéltem is az unib. eladoval minden szép és jot mondott, mind a kettöt a telephelyen gyártják, de nem merek nagyobb mennyiséget rendelni belöle, mert nem tudom milyen a minösége, tavaly nagyon megjártuk a JU&TA Kft http://tuzifa-brikett.hupont.hu/ brikettjével nagyon gagyi silány sz@r minöségü volt, tele volt homokkal, ezért van most ez a bizalmatlanság.
Köszi szépen a válaszokat.
Sziasztok. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|