|
|
|
|
 |
CBNora
2017-11-09 08:06:32
|
13683
|
Az egyik nekünk már virágzik, mindig ilyen korán kezdni. Ennek hegyesen cakkosak a hajtásai és lilás-fehéres a virága. A másik, amit még nagyanyámtól örököltem, sokkal később virágzik, még januárban is szokott lenni rajta virág. Annak legömbölyítettek a cakkjai és pirosasabb árnyalatú a virága. Pici bimbó már látszik azon is, de messze van még a virágzás. |
|
A hozzászólás:
 |
Csimpolya
2017-11-09 06:54:33
|
13682
|
Nagy örömömre a karácsonyi kaktuszom tele van bimbóval. Nem hinném, hogy a virágzássla megvárja az ünnepet, de enélkül is örülök neki. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|