|
|
|
|
 |
Aszpirin
2017-11-08 20:22:33
|
3041
|
Ártani nem ártana, perzse, csak kérdés, hogy minek, ha a 2GB is mindenre elég ahhoz a hardverhez?
A 2017-es pedig szerintem az egy (fél) generációval újabb processzoron kívül még régebbi konstrukció, mint az Air2 - de lehet, hogy tévedek.
Én tuti megvárom a bionikus processzorral szerelt iPad-eket a váltással, mert az az igazi innováció, amiben rengeteg potenciál rejlik... Hardveres neurális hálózat... mekkora ötlet wazz... |
|
 |
jazzcool1,2
2017-11-08 09:33:50
|
3040
|
IPad 3-rol erdemes iPad 2017-re valtani, szerintem. De ahogy korabban irtam, az oreg iPad 2-esem is mukodik, persze asszem max iOS 8 van rajta. |
|
A hozzászólás:
 |
silent hunter 3
2017-11-08 09:24:41
|
3039
|
Igen az air2 ma még hibátlan,csak már az is 3 éves konstrukció.
Az ipad3-at 5 éve nyúzom, és jó lenne megint egy ami kibír 5 évet.
Leginkább a memória ami nem tetszik, oké ez ios, de csak nem ártana 4GB bele. |
|
Előzmény:
 |
Aszpirin
2017-11-07 20:30:06
|
3038
|
Ja bocs, most látom, hogy nem Te akartál Air-ről váltani 2007-re. Szóval attól függ, miről váltanál.
Air-ről, ahogy írták, egy picit luxus... Korabbiról érdemes.
Viszont, alternatív gondolatként:
Nekem Air2-m van, a sebességtesztekben az 2007-es csak lehelletnyivel jobb, és az Air2-n is megy minden akadozas nélkül. Múltkor játszásiból próbálgattam a MediaMarkt-ban egy 2007-est, volt rajta 3D-s játék is, nekem egész egyszerűen semmivel sem érződött gyorsabbnak, mint az Air2, viszont a képernyője látványosan “gyengébb” a tükröződésmentesség hiánya miatt. Azt akarom mondani, hogy ha nem akarsz Pro-t, és valahol még találsz jóárasan készletren maradt Air2-t, akkor az jobb valasztás, mint a 2007-es - szerintem. A Pro-val az Air2 vonalat vitték tovább, a 2007-est viszont amolyan “jóáras” modellnek szánták, aminek a legnagyobb vonzereje az ára - de összességében nem jobb, mint egy Air2. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|