Keresés

Részletes keresés

silent hunter 3 Creative Commons License 2017-11-08 09:24:41 3039

Igen az air2 ma még hibátlan,csak már az is 3 éves konstrukció.

Az ipad3-at 5 éve nyúzom, és jó lenne megint egy ami kibír 5 évet.

Leginkább a memória ami nem tetszik, oké ez ios, de csak nem ártana 4GB bele.  

A hozzászólás:
Aszpirin Creative Commons License 2017-11-07 20:30:06 3038

Ja bocs, most látom, hogy nem Te akartál Air-ről váltani 2007-re. Szóval attól függ, miről váltanál. 

Air-ről, ahogy írták, egy picit luxus... Korabbiról érdemes. 

Viszont, alternatív gondolatként:

Nekem Air2-m van, a sebességtesztekben az 2007-es csak lehelletnyivel jobb, és az Air2-n is megy minden akadozas nélkül. Múltkor játszásiból próbálgattam a MediaMarkt-ban egy 2007-est, volt rajta 3D-s játék is, nekem egész egyszerűen semmivel sem érződött gyorsabbnak, mint az Air2, viszont a képernyője látványosan “gyengébb” a tükröződésmentesség hiánya miatt. Azt akarom mondani, hogy ha nem akarsz Pro-t, és valahol még találsz jóárasan készletren maradt Air2-t, akkor az jobb valasztás, mint a 2007-es - szerintem. A Pro-val az Air2 vonalat vitték tovább, a 2007-est viszont amolyan “jóáras” modellnek szánták, aminek a legnagyobb vonzereje az ára - de összességében nem jobb, mint egy Air2.

Előzmény:
silent hunter 3 Creative Commons License 2017-11-07 15:13:24 3036

Megy rajta minden szépen akadás nélkül? Igazából két dolog nem annyira tetszik ,csak 2GB a memóriája, meg az előző generációs képernyő.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!