Keresés

Részletes keresés

Aszpirin Creative Commons License 2017-11-07 20:30:06 3038

Ja bocs, most látom, hogy nem Te akartál Air-ről váltani 2007-re. Szóval attól függ, miről váltanál. 

Air-ről, ahogy írták, egy picit luxus... Korabbiról érdemes. 

Viszont, alternatív gondolatként:

Nekem Air2-m van, a sebességtesztekben az 2007-es csak lehelletnyivel jobb, és az Air2-n is megy minden akadozas nélkül. Múltkor játszásiból próbálgattam a MediaMarkt-ban egy 2007-est, volt rajta 3D-s játék is, nekem egész egyszerűen semmivel sem érződött gyorsabbnak, mint az Air2, viszont a képernyője látványosan “gyengébb” a tükröződésmentesség hiánya miatt. Azt akarom mondani, hogy ha nem akarsz Pro-t, és valahol még találsz jóárasan készletren maradt Air2-t, akkor az jobb valasztás, mint a 2007-es - szerintem. A Pro-val az Air2 vonalat vitték tovább, a 2007-est viszont amolyan “jóáras” modellnek szánták, aminek a legnagyobb vonzereje az ára - de összességében nem jobb, mint egy Air2.

Aszpirin Creative Commons License 2017-11-07 20:15:44 3037

Pedig pont ez a 2GB a lényegi különbség az Air-hez képest. Ami még csak 1 GB-tal futott. Na meg a proci gyorsabb, de ezt igazából csak nagyon processzorigényes dolgoknál (mondjuk akciódús 3D-játékoknál) fogod lényegesen érzékelni. A tok, képernyő, akksi ugyanaz, mint az Air-ben. Az Air2 tükröződésmentesített képernyője pl. jobb, mint a 2007-esé.

Ami miatt esetleg Air-ről 2007-re váltani érdemes, az a kétszer annyi memória, és a valamivel gyorsabb processzor. De én lehet, hogy megvárnám a 2008-ast inkább (ha lesz ilyen), vagy inkább 9,7-es Pro-ra váltanék (ami sajnos messze nem olyan “jóáras”, mint a 2007-es, szóval inkább Te dönts ☺ )

A hozzászólás:
silent hunter 3 Creative Commons License 2017-11-07 15:13:24 3036

Megy rajta minden szépen akadás nélkül? Igazából két dolog nem annyira tetszik ,csak 2GB a memóriája, meg az előző generációs képernyő.

Előzmény:
jazzcool1,2 Creative Commons License 2017-11-07 09:05:33 3035

sok okosat nem tudok róla írni az iPad 2017-ről,  gyorsabb mint az Ipad Air; az alapgép 32gb-s, illetve nem kell kódolni, mert ujjlenyomatos. a hétvégén 109e volt a mediamarktban. 

 

iPad Airről váltani a 2017-esre talán egy picit luxus, korábbi szériáról inkább érdemes. még megvan az iPad 2-esem is, amely már majdnem 6 éves, az is jól elketyeg, és még mindig sokkal gyorsabb, mint egy HDD-s laptop :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!