|
|
|
|
 |
Omosimama
2017-11-06 21:39:10
|
14785
|
Sziasztok!
Örülök, hogy csatlakoztok a fórumhoz. Biztos a segítségére lehettek az olyan kezdőknek, mint például én. Az idén van először fürjem, és beléjük szerettem. Még sok mindent elügyetlenkedtem, de igyekszem tanulni és jól bánni a kis gömböcökkel (kitollasodtak és meghíztak). No meg nem tojnak, legfeljebb naponta 1-2 tojáskát (már csak tizenegyen vannak), de ez nem igazán zavar, majd rájövök - a hozzáértők hathatós segítségével -, hogy miként bírjam rá őket a nagyobb teljesítményre. De ha nem, az se baj, mert csak a legkisebb unokám (4 éves) szereti a fürjtojást, olyan szinten, hogy valamelyik nap is betolt olyan 10-12 darabot.
Szóval isten hozott benneteket, meséljetek a fürjeitekről és a tartásukról, hagy tanuljak! |
|
A hozzászólás:
 |
Éva és Laci
2017-11-06 19:53:20
|
14784
|
Sziasztok! Üdvözlök mindenkit! Most csatlakoztam. A családommal 2014 óta tartunk gazdasági fürjeket.Többnyire kézből etetjük, van hogy néhány nevet is kap a gyermekeink jóvoltából. Szóval van kedvencként és haszonállatként tartott fürj is. Régóta olvasom a fórumot, sok hasznos tapasztalatot írtatok, volt amit az olvasottak alapján , mi is így csináltunk.Nagyon tetszik hogy van egy ilyen eszmecsere :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|