Keresés

Részletes keresés

jazzcool1,2 Creative Commons License 2017-11-07 09:05:33 3035

sok okosat nem tudok róla írni az iPad 2017-ről,  gyorsabb mint az Ipad Air; az alapgép 32gb-s, illetve nem kell kódolni, mert ujjlenyomatos. a hétvégén 109e volt a mediamarktban. 

 

iPad Airről váltani a 2017-esre talán egy picit luxus, korábbi szériáról inkább érdemes. még megvan az iPad 2-esem is, amely már majdnem 6 éves, az is jól elketyeg, és még mindig sokkal gyorsabb, mint egy HDD-s laptop :-)

A hozzászólás:
silent hunter 3 Creative Commons License 2017-11-06 19:07:39 3033

Pár mondatot majd írkáljál róla, én is olyat szeretnék:)

Előzmény:
jazzcool1,2 Creative Commons License 2017-11-06 13:35:56 3032

Lecseréltem :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!