|
|
|
|
 |
jazzcool1,2
2017-11-07 09:05:33
|
3035
|
sok okosat nem tudok róla írni az iPad 2017-ről, gyorsabb mint az Ipad Air; az alapgép 32gb-s, illetve nem kell kódolni, mert ujjlenyomatos. a hétvégén 109e volt a mediamarktban.
iPad Airről váltani a 2017-esre talán egy picit luxus, korábbi szériáról inkább érdemes. még megvan az iPad 2-esem is, amely már majdnem 6 éves, az is jól elketyeg, és még mindig sokkal gyorsabb, mint egy HDD-s laptop :-) |
|
A hozzászólás:
 |
silent hunter 3
2017-11-06 19:07:39
|
3033
|
Pár mondatot majd írkáljál róla, én is olyat szeretnék:) |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|