Keresés

Részletes keresés

Deryan Creative Commons License 2017-11-06 05:54:21 3810

Az a méhész, akitől vásárolni szoktam valószínű turmixolja a repcemézet is, mert a napraforgóhoz hasonlóan az is selymes, könnyen kenhető. Előfordult már, hogy kissé habos volt a repceméz, de nem jellemző. Szabad szemmel nem láttam, nem figyeltem, hogy habosított-e.

A hozzászólás:
Helianthus annuns Creative Commons License 2017-11-05 09:45:19 3809

A repce mézet nem kell, krémesíteni. Az eleve magától "krémesen" kristályosodik. 

 

Ez igaz. Viszont turmixolva habosan krémes lesz.

Előzmény:
Kempingez Creative Commons License 2017-11-04 16:28:56 3807

A repce mézet nem kell, krémesíteni. Az eleve magától "krémesen" kristályosodik. 

 

Mit tisztíttatak a kutyával? Milyen eszközt, egyszerűen elképzelhetelen számomra nem csak higénésen, hanem technikailag is, hogy mi a jó .. akármit lehet nyalatni a kutyával. 

A mi kutyánk is imádta a  mézet, én adtam neki néha egy-egy kanál repcét  elnyalogatta mintha fagyi lenne.  Az őszi beetetéshez, a szirup készítésnél is mindíg  "kért" egy marék cukrot, addig nem tágított amíg meg nem kapta. :) 

A méhész kutyák ilyenek, de hogy valaki mosogatás bízzon rájuk....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!