|
|
|
|
 |
Deryan
2017-11-06 05:54:21
|
3810
|
Az a méhész, akitől vásárolni szoktam valószínű turmixolja a repcemézet is, mert a napraforgóhoz hasonlóan az is selymes, könnyen kenhető. Előfordult már, hogy kissé habos volt a repceméz, de nem jellemző. Szabad szemmel nem láttam, nem figyeltem, hogy habosított-e. |
|
A hozzászólás:
 |
Helianthus annuns
2017-11-05 09:45:19
|
3809
|
A repce mézet nem kell, krémesíteni. Az eleve magától "krémesen" kristályosodik.
Ez igaz. Viszont turmixolva habosan krémes lesz. |
|
Előzmény:
 |
Kempingez
2017-11-04 16:28:56
|
3807
|
A repce mézet nem kell, krémesíteni. Az eleve magától "krémesen" kristályosodik.
Mit tisztíttatak a kutyával? Milyen eszközt, egyszerűen elképzelhetelen számomra nem csak higénésen, hanem technikailag is, hogy mi a jó .. akármit lehet nyalatni a kutyával.
A mi kutyánk is imádta a mézet, én adtam neki néha egy-egy kanál repcét elnyalogatta mintha fagyi lenne. Az őszi beetetéshez, a szirup készítésnél is mindíg "kért" egy marék cukrot, addig nem tágított amíg meg nem kapta. :)
A méhész kutyák ilyenek, de hogy valaki mosogatás bízzon rájuk.... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|