|
|
|
|
 |
Beer Monster
2017-12-04 11:31:08
|
967
|
Tartok tőle, hogy ezt ugyanaz a cég viszi, amelyik a Westend-ben van. |
|
 |
Törölt nick
2017-11-23 21:09:26
|
958
|
Ha meg akarsz vakulni tökéletes választás, lehetőleg 6000K-es verzióban. |
|
A hozzászólás:
 |
0623
2017-11-02 15:54:06
|
957
|
Lakásban tervezem lecseréni a hagyományos izzókat ledre. Először kisebb szobákban tesztelném, kb 10-11m2. Ide jó lehet 1800 lumenes 18W-os led? Nem túl erős ez a fény vagy elég kb 1300 lumen is?
A leddiszkont . hu -val van valakinek tapasztalata? Nagyon szimpatikus amiket írnak, hogy le is tesztelik az általuk árult termékeket, csak kérdés hogy hihető e amiket írnak. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|