Keresés

Részletes keresés

Beer Monster Creative Commons License 2017-12-04 11:31:08 967

Tartok tőle, hogy ezt ugyanaz a cég viszi, amelyik a Westend-ben van.

mrlaci Creative Commons License 2017-12-03 15:28:54 964

Szia, nekem ez bevált a 12 nm, 240 belmagasságú szobába.

https://led-agent.hu/led-izzok/45-led-normal-izzo-e27-11-watt-1060-lumen-melegfeher-ultratech.html#.WiQJt6DryBY

Törölt nick Creative Commons License 2017-11-23 21:09:26 958

Ha meg akarsz vakulni tökéletes választás, lehetőleg 6000K-es verzióban.

A hozzászólás:
0623 Creative Commons License 2017-11-02 15:54:06 957

Lakásban tervezem lecseréni a hagyományos izzókat ledre. Először kisebb szobákban tesztelném, kb 10-11m2. Ide jó lehet 1800 lumenes 18W-os led? Nem túl erős ez a fény vagy elég kb 1300 lumen is?

A leddiszkont . hu -val van valakinek tapasztalata? Nagyon szimpatikus amiket írnak, hogy le is tesztelik az általuk árult termékeket, csak kérdés hogy hihető e amiket írnak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!