|
|
|
|
 |
Kacsapacsa44
2017-11-07 12:36:17
|
6253
|
Bármi lesz is, gyönyörű szép! |
|
 |
atrego
2017-11-02 09:21:37
|
6252
|
Meglàtjuk,mi lesz belőle |
|
A hozzászólás:
 |
kacica17
2017-11-01 20:27:42
|
6251
|
Nekem laikusként formára jobban hasonlít inkább egy tőkés récére, mint a némákra.
A sávozott tollai, amik elkezdtek nőni, inkább feketének tűnnek, mint barnának.
Ha az egyik ősnek sávozottnak kell lenni, akkor elméletben nem lehet egy sávozott néma és egy tőkés réce keresztezése? A sávozott szín a némákon kívül más kacsafajtáknál is előfordul?
Ilyesmi vagy akár teljesen fehér (nem albino) egyedek a tőkés récék között hogyan tudnak előfordulni vajon?
 
|
|
Előzmény:
 |
atrego
2017-10-31 20:54:51
|
6250
|
A tőkés réce vad szîne lenne dominàns ezek szerint...
Tényleg màshogy néz ki,mint egy"sima"némakacsa |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|