|
|
|
|
 |
van_Persil
2017-10-28 15:35:35
|
3792
|
Én csak valami cukorkristályra tudok gondolni, mert a szennyezödéseknek fel kellene mennük a tetejére. Milyen méz, hogy melegíteni kell? Én amúgy mindenkinek elmondom, hogy a kristályosodás az természetes dolog, (a melegítés, amivel eltüntethetö, árt a méznek,) kivéve az akácnál, mert ha egy éven belül kristályosodik, akkor az nem is akác.
A repce pl. azért nem alkalmas telelésre, (ha valakinek az az igenokos gondolata támadna, hogy elszedi a repcés keretet, hogy összel visszaadja), mert ha beköt, a méhek nem nagyon tudják feloldani, a napraforgót viszont a hírével ellentétben elég nagy százalékban igen. |
|
A hozzászólás:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|