Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Tarzy52 Creative Commons License 2017-10-23 14:14:54 476

Nincs valamilyen "hajszálcsövesség" a felső 5 cm-en a fólia felső szélre történő behajtogatásából adódóan ami kivezeti a vizet?

Előzmény:
lilla2425 Creative Commons License 2017-10-17 09:36:23 475

Sziasztok!!

Segítséget szeretnék kéri vagy csak ötletet.

3 hete készítettetm el kerti tavamat ami 3-4 m3 több teraszbál áll mély víz 110cm aztán van egy 80 cm 40 cm 20 cm és egy 5 cm terasz  a széllén. A problémám az hogy az 5 cm teraszról elfolyik a víz. A mélyebben részeken meg áll a fogyás. Először azt hittem, hogy  valamit nem jól csináltam arra is gondoltam hogy lukas. Szétszedtem és másik fóliával újra csináltam de  a probléma ugyan úgy fenn áll. Gondolom párolgás ilyen időben nem áll fent se meleg se szél nincs a másik hogy ez este ill éjszaka történt először. Igazából esztétikailag nem tetszik így kevesebb vízzel .

válaszokat előre is köszönöm

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!