|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Tarzy52
2017-10-23 14:14:54
|
476
|
Nincs valamilyen "hajszálcsövesség" a felső 5 cm-en a fólia felső szélre történő behajtogatásából adódóan ami kivezeti a vizet? |
|
Előzmény:
 |
lilla2425
2017-10-17 09:36:23
|
475
|
Sziasztok!!
Segítséget szeretnék kéri vagy csak ötletet.
3 hete készítettetm el kerti tavamat ami 3-4 m3 több teraszbál áll mély víz 110cm aztán van egy 80 cm 40 cm 20 cm és egy 5 cm terasz a széllén. A problémám az hogy az 5 cm teraszról elfolyik a víz. A mélyebben részeken meg áll a fogyás. Először azt hittem, hogy valamit nem jól csináltam arra is gondoltam hogy lukas. Szétszedtem és másik fóliával újra csináltam de a probléma ugyan úgy fenn áll. Gondolom párolgás ilyen időben nem áll fent se meleg se szél nincs a másik hogy ez este ill éjszaka történt először. Igazából esztétikailag nem tetszik így kevesebb vízzel .
válaszokat előre is köszönöm |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|