Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
einohyl Creative Commons License 2017-10-22 10:44:47 6207

És a hölgyek ?

 

 

 Azok is értenek az energetikához !

 Már amelyik !

 Tehát a pellet drága, de lesz még drágább is  , most hogy fa eltűnőben van !

 

 

Előzmény:
Tubetown Creative Commons License 2017-10-18 09:17:39 6204

Fiúk! A személyeskedés és az egymás leszólása/kioktatása helyett inkább érdemi hozzászólásokra szenteljétek energiátokat. Inkább osszatok meg tapasztalatokat, mintsem egymásnak essetek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!