|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2017-10-20 13:54:07
|
6205
|
Most építik a vízierőműet a Mur mentén, lásd Rettet die Mur. Itt, ha már üzemel, a számitások szerint min. 470 Ft/KW-os áron fogják tudni kitermelni a delejt és 100 éves a megtérülési kalkuláció, amivel számolnak (a weboldlalon fenn vannak a gazdasági kalkulációk, számítások ill. linkelve vannak, csekkolható, én is onnan vettem, csak még jó pár hónapja átszámítottam forintra). Mellőzzük az egész realitását .... és persze, a többi erőművük és az átlagár így alacsonyabb, de szerinted olcsóbban fog termelni Paks 2, mint ez a 470 Ft/ KW vagy olcsóbban? Esetleg, harmadik lehetőségként: olcsóbban? :) |
|
Előzmény:
 |
Hisztor
2017-10-16 13:15:01
|
6195
|
Az osztrákok most nyomtak fel bennünket, hogy Paks II miatt 70 Eurocentel lenyomjuk majd az árakat, és nem tetszik nekik... (Olcsóbb, mint ahogy ők állítják elő a vízi erőművekben?) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|