Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
James 42 Creative Commons License 2017-10-20 11:02:29 122

Az ötlet nem rossz, de szerintem a fórum már megvan, és benne ez a topic. Írni pedig ide is lehet, csak egy regisztráció kell hozzá.

Előzmény:
Csaba8472 Creative Commons License 2017-10-20 10:23:27 121

Sziasztok

 

arra gondoltam létre kellene hozni egy fórumot azoknak akik szívesen befogadnák pár napra más macskáját amíg ő nem tudja kire bízni cserébe ha később ő nem tudja kire bízni a kedvencét "visszakérhetné" valakitől ezt a szívességet. Ha érdekel kérlek írj ide e-mailt: lehet.nalam.a.macsekod@gmail.com.

 

Csaba

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!