,,de sajnos nincs igazad."
Az hogy kinek van igaza, majd a jövő eldönti.
,,A járművekre léteznek szabályozások,"
Azokra a szabályokra gondolsz, amelyeket könnyedén kijátszanak a gyártók ? :)
,, a lakossági fűtés jelenti a legnagyobb problémát."
Akkor mi legyen a néppel, fagyjon meg, csak azért mert nem használ korszerű gázkészüléket ?
Szerintem megint nem mondok újat, de egy hagyományos kályha/kandalló teljesen más meleget ad mint egy gázkonvektor vagy vizes radiátor, ez utóbbiak ugye csak a levegőt melegítik, az előbbiek pedig ezen kívül még infra sugárzással is melegítenek. Nekem konvektorom és német kályhám is van, ég és föld.
,,Igen, lehet fával is fűteni egészen kis szennyezés mellett is,"
Ez a lényeg, erre kell törekedni
,,a stadionokra elköltött milliárdokból "
A stadionos elmebajt azt most hagyjuk, az egy külön orvosi eset
akkor nem írnál olyanokat, hogy régebben bezzeg tisztább volt a levegő :)
Nem azt írtam hogy bezzeg, hanem hogy lehet, ne forgasd ki a szavaim.
|