Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Téglás Elek Creative Commons License 2017-10-17 18:12:08 6198

Nincs ebben semmi új ! 

 

Ezt már  40 éve is tudta aki tudta  :

 

 

 "Az első lépés a helyes használat, vagyis száraz fa és némi tudás kell csak hozzá. "

 Aki meg buta az reménytelen !

  Viszont lesz hamu rendőrség  legalább is a rendpártiak remélik !

Előzmény:
Tubetown Creative Commons License 2017-10-17 11:45:24 6197

Hali! Egyes emberek szerint tele vannak a gáztározók, el kellene használni. Többek között ezért is emelték a fa árát. És állítólag 2020-tól korlátozzák, vagy megszüntethetik a szilárd fűtőanyaggal történő tüzelést.

Persze ezek csak riogatások, de állítólag nagy a légszennyezés által okozott megbetegedésekre jutó orvosi kezelések ára.

http://tuzvilag-magazin.hu/2017/02/20/betiltjak-fatuzelest-2020-tol/

https://www.vgfszaklap.hu/hirek/4227-betilthatjak-a-szilardtuzelest-es-a-konvektort/

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!