|
|
|
|
 |
MortalWombat
2017-10-16 22:10:05
|
39742
|
Az orvos mit mondott?
Mi a baj? |
|
A hozzászólás:
 |
sickamic
2017-10-16 21:47:29
|
39741
|
állatorvosnál járt a macskám fórumon mit mondanak? |
|
Előzmény:
 |
1Cirmi001
2017-10-14 08:31:41
|
39740
|
Kedves Fórumozók, a segítségeteket kérem!
13 éves ivartalanított hím macskánk faroktövében mindkét oldalon egy-egy dió nagyságú duzzanat tapintható, amik váladékoznak. A váladékról -amit kb. 3 hónapja vettem észre- korábban azt gondoltam, hogy valami zsíros folyadék vagy méz csöppent rá. A duzzanatokat a napokban fedeztem fel, amikor körömvágás céljából felemeltem a macskát, hogy a feleségem az ölében lefogja, míg a manikűrözést megejtem. Azért nem tűntek fel eddig a duzzanatok, mivel az ölbe vételt kifejezetten utálja (13 év alatt még 2 percet sem töltött az ölemben). A cica egyébként egészségesnek tűnik, vidám, jó az étvágya, játszik, szaladgál. Lehet, hogy valami páros mirigyről van szó?
A válaszokat előre köszönöm.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|