Keresés

Részletes keresés

MortalWombat Creative Commons License 2017-10-16 22:10:05 39742

Az orvos mit mondott?

Mi a baj?

A hozzászólás:
sickamic Creative Commons License 2017-10-16 21:47:29 39741

állatorvosnál járt a macskám fórumon mit mondanak?

Előzmény:
1Cirmi001 Creative Commons License 2017-10-14 08:31:41 39740

Kedves Fórumozók, a segítségeteket kérem!

 

13 éves ivartalanított hím macskánk faroktövében mindkét oldalon egy-egy dió nagyságú duzzanat tapintható, amik váladékoznak. A váladékról -amit kb. 3 hónapja vettem észre- korábban azt gondoltam, hogy valami zsíros folyadék vagy méz csöppent rá. A duzzanatokat a napokban fedeztem fel, amikor körömvágás céljából felemeltem a macskát, hogy a feleségem az ölében lefogja, míg a manikűrözést megejtem. Azért nem tűntek fel eddig a duzzanatok, mivel az ölbe vételt kifejezetten utálja (13 év alatt még 2 percet sem töltött az ölemben). A cica egyébként egészségesnek tűnik, vidám, jó az étvágya, játszik, szaladgál. Lehet, hogy valami páros mirigyről van szó?

 

A válaszokat előre köszönöm.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!