Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Dunit2 Creative Commons License 2017-10-16 15:37:20 6196

Közgazdasági elmélkedés, csak kissé hamis !

Előzmény:
johannes. Creative Commons License 2017-10-14 05:30:43 6194

Most már sokkal jobb, hogy ezt leirtad.....nem tok mindegy, a vegeredmeny ugyan az.Amugy meg ha szandekosan nem biztositanak mas lehetoseget, az kizsakmanyolas.A hulye is latja mi folyik itt, draga a villany, a gaz, es a fa. Van atomeromuvunk, vannak erdok, van gaz, mindegyik biztositva hosszutavra, de mindegyiknek emelkedik az ara, indokot meg krealnak.

 

A gyilkosok jobb emberek ezeknek, mert ok egyertelmuek, nem koponyekforgatoak, kiszamithatoak, de ezek, rosszabbak, sokkal gonoszabbak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!