Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
csiba00 Creative Commons License 2017-10-13 19:49:37 6192

Előre nem látok ennyire, bevállalom. De a fő szempont, hogy csökkentsem a ház hőigényét drasztikusan. Ezt megteszem jövőre. Utána már nem fáj annyira, ha drágább lesz a gáz, mert jelentősen leesik a fogyasztásom. A fa ára meg az egekben és igen csak szép tendenciával emelkedik. Mindemellett azért egy légtérfűtéses kandallót beteszek, amivel a ház kb. 60%-át ki tudom kellemesre fűteni.

Előzmény:
johannes. Creative Commons License 2017-10-13 16:19:10 6191

aztan megemelik a gaz arat 🙂

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!