Keresés

Részletes keresés

Csimpolya Creative Commons License 2017-10-13 16:18:43 13681

Hál'istennek, csak a saját, különbejáratú babonáimban hiszek, ebben nem. Ha lenne fekete macskám, ilyenkor extra dédelgetést kapna.

A hozzászólás:
annecz Creative Commons License 2017-10-13 11:21:59 13680

Péntek 13-a van! Az örök fekete cicó kérdés ilyenkor mindig előjön :) Annak, aki babonás és annak, akinek ugyanolyan nap ez is, mint a többi hoztam egy érdekes cikket: https://kutyaham.hu/aggodjunk-vagy-ne-a-pentek-13-miatt

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!