Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
rotring05 Creative Commons License 2017-10-12 20:48:46 6185

 ,,mocskos rablás megy mindenhol, azt számolják hogy tudják a kispolgárt kizsákmányolni, "

 

Én meg ezzel értek egyet :)

 

 

,,van fa rendesen és utánpótlás is,"

 

Mindannyian tudjuk, hogy ha van is fa, a kereskedők legtöbbje "trükközik", tehát mi kisemberek nem jövünk ki jól a történetből :(  Vagy kevesebb a fa, vagy vizes. Meg persze, minden fűtőkészülék más-más fafajtát szeret. 

Előzmény:
johannes. Creative Commons License 2017-10-12 20:08:01 6184

Teljesen egyetértek, mocskos rablás megy mindenhol, azt számolják hogy tudják a kispolgárt kizsákmányolni, beszéltem egy erdésszel, azt mondta hazugság, van fa rendesen és utánpótlás is, csak kiviszik külföldre meg egyéb helyekre, ezért nekünk drágább.....

 

Ugyan ez van a vadhússal is, vadász ismerős azt mondta, csak boltba ne vegyél, majd viszek neked. De mondom hova lett a jó hús?...persze hogy külföldre viszik jó pénzért, de lehetne még folytatni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!