|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
rotring05
2017-10-12 20:48:46
|
6185
|
,,mocskos rablás megy mindenhol, azt számolják hogy tudják a kispolgárt kizsákmányolni, "
Én meg ezzel értek egyet :)
,,van fa rendesen és utánpótlás is,"
Mindannyian tudjuk, hogy ha van is fa, a kereskedők legtöbbje "trükközik", tehát mi kisemberek nem jövünk ki jól a történetből :( Vagy kevesebb a fa, vagy vizes. Meg persze, minden fűtőkészülék más-más fafajtát szeret. |
|
Előzmény:
 |
johannes.
2017-10-12 20:08:01
|
6184
|
Teljesen egyetértek, mocskos rablás megy mindenhol, azt számolják hogy tudják a kispolgárt kizsákmányolni, beszéltem egy erdésszel, azt mondta hazugság, van fa rendesen és utánpótlás is, csak kiviszik külföldre meg egyéb helyekre, ezért nekünk drágább.....
Ugyan ez van a vadhússal is, vadász ismerős azt mondta, csak boltba ne vegyél, majd viszek neked. De mondom hova lett a jó hús?...persze hogy külföldre viszik jó pénzért, de lehetne még folytatni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|