Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Tubetown Creative Commons License 2017-10-11 15:34:47 6178

Az a baj, hogy itt is azzal "vezetik" meg a vevőket, hogy a nyers fához hasonlítják: http://www.azolcsoenergia.hu/fabriket-fapellet-faapritek-agri-pellet/brikett-amit-tudni-erdemes/

 

Én nagyon szerettem vele fűteni, amíg meg tudtam venni 40-60ft között. Idén fát vettem.

Előzmény:
Tubetown Creative Commons License 2017-10-11 15:26:20 6177

De nem kötelező brikettel fűteni, főleg ilyen árakon:

http://globalstone.hu/?modul=oldal&tartalom=1126768#akcio

Már én is csak gyújtósnak használom az idén. Tavalyi fűtésszezonban még 45-60-ért tudtam venni.

Most, hogy a tűzifa is fel fog menni, az ilyen cikkek hatására:

http://www.szon.hu/hianycikk-a-teli-tuzelo/3644300

http://www.haon.hu/orszagossa-duzzadt-a-tuzifahiany-van-ahol-mar-az-emelt-aruert-is-sorban-allnak/3644318

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!