Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
johannes. Creative Commons License 2017-10-11 13:42:47 6173

70 forintert rendeltem.

Előzmény:
Tubetown Creative Commons License 2017-10-11 12:47:00 6170

Szia! Szerintem brikettből mostanában nem nagyon lesz korrekt ár. Ha 60-65 Ft-ért tudsz venni, az mostanában jónak számít. Én már most láttam 80Ft-os árakat is a multiknál, tüzépeknél. Fakereskedéseket kérdezz meg, mert ők is árulnak, és sokszor jobb árakon, mint más.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!