Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
verdel Creative Commons License 2017-10-06 00:22:31 5891

A széklete zöldes, de inkább barna, normál állagú. kevés széklete van. Mintha a begye kicsit kisebb lenne, de kemény. Azért gondoltam a cukorra, mert gyenge, de éhes. a szegycsontja nagyon kiáll. remeg is szegényke 28 fok van nála. Délutántól adok neki valami gyógyszert. csak szörcsögött, nem csipogott már, de most már ezzel nincs gond. Újra csipog, de gyengén. Gondoltam esetleg joghurt majd reggel (ha megéri)? most este adok még neki cukoroldatot, hogy reggelig kibírja. Kővágóörsi vagyok. Sajnos most nem tudok telefonálni technikai okokból.

Előzmény:
guilden stern Creative Commons License 2017-10-05 23:02:44 5890

Az elhullás legalább három okra vezethető vissza, és ezekből az egyik a tápcsatornában lévő emésztetlen eleség által okozott toxikus mérgezés. Vagyis szilárdat semmit. A cukoroldat nem árt, gondolom én.

De kezdj gyógyítani, nagyon gyors a lefolyás, 3 napnál tovább nem fogja húzni.

Milyen a széklet, fekete vagy sötétzöld, folyós, ragadós?

Ha pesti vagy, adhatok pár adag Betamox injekciót, ez amoxicillin egy márkaneve. Ekkor hívj reggel 1-205-4803.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!