Keresés

Részletes keresés

atrego Creative Commons License 2017-10-18 12:07:01 6233

Van  liba   méretű  gácsérom is:)

Kacsapacsa44 Creative Commons License 2017-10-10 17:21:14 6231

Még annyit, hogy ezek kukoricán és rengeteg zöldön nőttek fel, imádják a hagyma-zöldjét, a füvet, a káposztát, a répalevelet, stb. Tápot kis korukban láttak, indító tápot kaptak pár hétig. Szép, egészséges állomány. Táppal etetve biztosan sokkal nagyobbak lennének, de nem esne jól a falat.

Kacsapacsa44 Creative Commons License 2017-10-10 17:17:35 6230

A gácsér mindig nagyobb, mint a tojó. Hogy mekkorára? A takarmányozástól is függ. Meg ha akarod, befoghatod tömésre is, akkor még nagyobb lesz. Van tíz darab néma kacsám, vegyesen, vasárnap voltak 16 hetesek, szívesen adok el belőle. Ha akarod Pesten találkozhatunk, esetleg Szentendrén. 30/254-3057

 

A hozzászólás:
Cross80 Creative Commons License 2017-10-05 23:05:56 6229

Néma kacsa az mekkorára nő meg a tojó meg a gácsér?

Gondoltam vennék pár darabot

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!