|
|
|
|
 |
atrego
2017-10-18 12:07:01
|
6233
|
Van liba méretű gácsérom is:) |
|
 |
Kacsapacsa44
2017-10-10 17:21:14
|
6231
|
Még annyit, hogy ezek kukoricán és rengeteg zöldön nőttek fel, imádják a hagyma-zöldjét, a füvet, a káposztát, a répalevelet, stb. Tápot kis korukban láttak, indító tápot kaptak pár hétig. Szép, egészséges állomány. Táppal etetve biztosan sokkal nagyobbak lennének, de nem esne jól a falat. |
|
 |
Kacsapacsa44
2017-10-10 17:17:35
|
6230
|
A gácsér mindig nagyobb, mint a tojó. Hogy mekkorára? A takarmányozástól is függ. Meg ha akarod, befoghatod tömésre is, akkor még nagyobb lesz. Van tíz darab néma kacsám, vegyesen, vasárnap voltak 16 hetesek, szívesen adok el belőle. Ha akarod Pesten találkozhatunk, esetleg Szentendrén. 30/254-3057
|
|
A hozzászólás:
 |
Cross80
2017-10-05 23:05:56
|
6229
|
Néma kacsa az mekkorára nő meg a tojó meg a gácsér?
Gondoltam vennék pár darabot |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|