Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
araucana Creative Commons License 2017-10-05 18:06:17 6168

Ezt a fajtát ismerem. Tavaly télen, amikor hazalátogattunk, ilyennel fűtöttem. Nekem nagyon bevált. Viszont a szögletes, világos színű, amit most 6000Ft/40kg-ért árulnak nem ért egy kalap szart se.

Előzmény:
Tubetown Creative Commons License 2017-10-03 11:46:42 6167

https://www.jofogas.hu/szabolcs_szatmar_bereg/Brikett_tuzifa_70171074.htm Ez a pini-kay nevű.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!