Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
nvizsla Creative Commons License 2017-09-30 18:43:40 16623

Szia! Én nem adtam el és nem is fogom. Van két, elég jó makró optikám, egy Sigma 105/2.8 meg egy Tamron 70-200/2,8 és mégis vannak helyzetek, amikor elő kell vegyem a Raynoxot. Egy dolog nagyon beszédes, ezzel az előtéttel kapcsolatban, mégpedig az, hogy drágábban el tudnám adni, mint amennyiért(12500 Ft) újonnan vettem! 

Üdv

Előzmény:
Iki0507 Creative Commons License 2017-09-30 17:58:33 16622

Szia. Nekem a pentax 50-200mm on nagyon jó volt.

De most a -Nikon 18-140 nem lehet jól használni.

Tele állásban nem vignettál.  Nagyon leszűkíti a lehetőséget.

El is adom a raynoxot.

Üdv "V"

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!