Keresés

Részletes keresés

Kacsapacsa44 Creative Commons License 2017-09-30 14:11:56 6227

Lett egy Jani kacsa, amit pár napos korában a tojó majdnem megölt, sőt a testvérét meg is ölte, addig űzte, míg elpusztult. Ezért azután Jani kacsa bekerült egy dobozba és ott nevelődött. Éppen görögdinnye szezon volt és rájöttem, hogy megőrül a dinnyéért. Szóval, ma kapja az utolsó adagot, merthogy elfogyott a görögdinnye. Remélem, mást is fog enni: néha belecsipegetett a kukoricadarába és fűszálat is láttam kilógni a csőréből.

A hozzászólás:
atrego Creative Commons License 2017-09-30 07:48:50 6226

ráadásul  a  lassan  nevelt   állatok  egészségesebbek,mint  a  "fújatva"  neveltek

 

Előzmény:
Kacsapacsa44 Creative Commons License 2017-09-14 19:19:36 6225

Igazad van. Akitől jó hat éve megvettem az örökös tiszteletbeli, akkor még csak 2 éves gácséromat, annak a szomszédja zöldséges volt. Naponta vitte neki a kidobásra ítélt zöldséget, gyümölcsöt. Gyönyörű állománya volt, ott láttam először hófehér pávát.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!