|
|
|
|
 |
Kacsapacsa44
2017-09-30 14:11:56
|
6227
|
Lett egy Jani kacsa, amit pár napos korában a tojó majdnem megölt, sőt a testvérét meg is ölte, addig űzte, míg elpusztult. Ezért azután Jani kacsa bekerült egy dobozba és ott nevelődött. Éppen görögdinnye szezon volt és rájöttem, hogy megőrül a dinnyéért. Szóval, ma kapja az utolsó adagot, merthogy elfogyott a görögdinnye. Remélem, mást is fog enni: néha belecsipegetett a kukoricadarába és fűszálat is láttam kilógni a csőréből. |
|
A hozzászólás:
 |
atrego
2017-09-30 07:48:50
|
6226
|
ráadásul a lassan nevelt állatok egészségesebbek,mint a "fújatva" neveltek
|
|
Előzmény:
 |
Kacsapacsa44
2017-09-14 19:19:36
|
6225
|
Igazad van. Akitől jó hat éve megvettem az örökös tiszteletbeli, akkor még csak 2 éves gácséromat, annak a szomszédja zöldséges volt. Naponta vitte neki a kidobásra ítélt zöldséget, gyümölcsöt. Gyönyörű állománya volt, ott láttam először hófehér pávát. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|