Keresés

Részletes keresés

hamvasat Creative Commons License 2017-09-24 14:01:02 14773

Omosimama!

 

Hát, ha sérültek a csigolyái, akkor nem jó ötlet masszírozni szerintem.

 

Nálunk most 6 hetesek a kis fürjek. A kakasok nagyon brutál, hogy mit művelnek, ma szólt is a szomszéd érte, hog mekkora lármát csinálnak.

 

A legnagyobb tojók 400 grammosak, persze csak 1-2 ilyen nagy van, a többi valamivel kisebb, no de még csak 6 hetesek.

 

Üdv: hamvasat

A hozzászólás:
Omosimama Creative Commons License 2017-09-20 20:39:11 14772

Szia!

Köszönöm megvan, s mintha (de lehet, hogy csak én látom így) javulna egy kicsit. A délutáni etetésnél mindig megmasszírozom kicsit, de csak nagyon óvatosan. Nem tudom, használ-e neki, de nem romlott az állapota. Bizakodó vagyok.

Előzmény:
hamvasat Creative Commons License 2017-09-20 06:52:22 14771

Szia Omosimama!

 

Mi újság a ferdenyakúval?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!