|
|
|
|
 |
hamvasat
2017-09-24 14:01:02
|
14773
|
Omosimama!
Hát, ha sérültek a csigolyái, akkor nem jó ötlet masszírozni szerintem.
Nálunk most 6 hetesek a kis fürjek. A kakasok nagyon brutál, hogy mit művelnek, ma szólt is a szomszéd érte, hog mekkora lármát csinálnak.
A legnagyobb tojók 400 grammosak, persze csak 1-2 ilyen nagy van, a többi valamivel kisebb, no de még csak 6 hetesek.
Üdv: hamvasat |
|
A hozzászólás:
 |
Omosimama
2017-09-20 20:39:11
|
14772
|
Szia!
Köszönöm megvan, s mintha (de lehet, hogy csak én látom így) javulna egy kicsit. A délutáni etetésnél mindig megmasszírozom kicsit, de csak nagyon óvatosan. Nem tudom, használ-e neki, de nem romlott az állapota. Bizakodó vagyok. |
|
Előzmény:
 |
hamvasat
2017-09-20 06:52:22
|
14771
|
Szia Omosimama!
Mi újság a ferdenyakúval? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|