Keresés

Részletes keresés

Omosimama Creative Commons License 2017-09-20 20:39:11 14772

Szia!

Köszönöm megvan, s mintha (de lehet, hogy csak én látom így) javulna egy kicsit. A délutáni etetésnél mindig megmasszírozom kicsit, de csak nagyon óvatosan. Nem tudom, használ-e neki, de nem romlott az állapota. Bizakodó vagyok.

A hozzászólás:
hamvasat Creative Commons License 2017-09-20 06:52:22 14771

Szia Omosimama!

 

Mi újság a ferdenyakúval?

Előzmény:
Omosimama Creative Commons License 2017-09-14 07:29:45 14770

Kösz Hamvasat!

Remélem, ez is csak egy enyhébb sérülés, ami nem zavarja különösebben. Vagy még az is eszembe jutott, hogy ez a "megskalpolt" jószág, és a fejbekólintásból, cibálásbl ennyi maradt vissza. 

A mareknál tényleg van egyéb jel is, sajnos a tyúkoknál pár éve volt részem benne.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!