|
|
|
|
 |
Omosimama
2017-09-20 20:39:11
|
14772
|
Szia!
Köszönöm megvan, s mintha (de lehet, hogy csak én látom így) javulna egy kicsit. A délutáni etetésnél mindig megmasszírozom kicsit, de csak nagyon óvatosan. Nem tudom, használ-e neki, de nem romlott az állapota. Bizakodó vagyok. |
|
A hozzászólás:
 |
hamvasat
2017-09-20 06:52:22
|
14771
|
Szia Omosimama!
Mi újság a ferdenyakúval? |
|
Előzmény:
 |
Omosimama
2017-09-14 07:29:45
|
14770
|
Kösz Hamvasat!
Remélem, ez is csak egy enyhébb sérülés, ami nem zavarja különösebben. Vagy még az is eszembe jutott, hogy ez a "megskalpolt" jószág, és a fejbekólintásból, cibálásbl ennyi maradt vissza.
A mareknál tényleg van egyéb jel is, sajnos a tyúkoknál pár éve volt részem benne. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|