|
|
|
|
 |
murray
2017-09-19 15:15:28
|
255
|
kell rá kb 150 nm homlokzati höszig. rendszer. mondjuk 10cm vastag+ diszvakolat anyag ár + munkadij talán kijön 2Mból.
tetőcsere kb 3-4M
|
|
A hozzászólás:
 |
MaciG08
2017-09-19 11:01:32
|
254
|
Sziasztok!
Olyan kérdésem volna, hogy egy tipikus kádár kockánál (9x9-es) nagyjából mennyibe kerül a házat körbe szigetelni, illetve a teljes tető csere és födém szigetelés (átlagos anyaghasználat mellett)? Házat szeretnék venni, és jól lenne legalább egy megközelítő összeget tudni, hogy ha olyat veszek amin ezeket fel kell újítani/kicserélni, akkor mennyit kell még ráfordítanom. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|