Keresés

Részletes keresés

Misszi7 Creative Commons License 2020-08-29 18:23:51 96648

Szia, igaz már régen volt ez az írásod, de megkérdezhetem mi történt ezzel, ki kellett javítani a hibát, hogyan ment tovább a dolog, mert sajnos mi is pont ilyen helyzetbe kerültünk, kengyelenként repedések jelentek meg a betonozás közben, így száradt már meg.

Köszi

Törölt nick Creative Commons License 2017-09-16 23:04:08 81646

A kenyelek vagy a zsalu magassaga el van merve, mert a kenyelen nincs eleg beton.  Amúgy szemre nincs a betonba kavics. Vagy lefolyt a koszoru aljaba- nagyon hig beton, vagy nem volt benne elego. Mindenkeppen bontas. Kézzel vagy szivattyúval öntöttèk?  Vibratort hasznaltak?

Kapocska Creative Commons License 2017-09-16 22:52:04 81645

„ez mennyire normális?”

Ezt látva a normális mint kifejezés el sem hangozhat semmilyen formában.

Szerintem aki ezért felelős az saját költségén bontsa is el amíg nagyobb kár

nem lesz belőle.

Jenőnek igaza van.

Töck Jenő Creative Commons License 2017-09-16 22:30:35 81644

Szerintem nem normális.  Nem ártana elbontatni.

A hozzászólás:
mike1 Creative Commons License 2017-09-16 22:22:54 81642

Sziasztok, 

 

Tegnap öntötték a koszorút és ma ez a látvány fogadott, ez mennyire normális? Nagyjából végig ilyen repedések látszanak. Ráadásul egy 4-5 méteres szakaszon a szelemen csavarok nem lettek berakva (talán elfogyott?)...azt hogy pótolják majd? ME-t és Kivitelezőt még nem sikerült elérnem....

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!