|
|
|
|
 |
Misszi7
2020-08-29 18:23:51
|
96648
|
Szia, igaz már régen volt ez az írásod, de megkérdezhetem mi történt ezzel, ki kellett javítani a hibát, hogyan ment tovább a dolog, mert sajnos mi is pont ilyen helyzetbe kerültünk, kengyelenként repedések jelentek meg a betonozás közben, így száradt már meg.
Köszi |
|
 |
Törölt nick
2017-09-16 23:04:08
|
81646
|
A kenyelek vagy a zsalu magassaga el van merve, mert a kenyelen nincs eleg beton. Amúgy szemre nincs a betonba kavics. Vagy lefolyt a koszoru aljaba- nagyon hig beton, vagy nem volt benne elego. Mindenkeppen bontas. Kézzel vagy szivattyúval öntöttèk? Vibratort hasznaltak? |
|
 |
Kapocska
2017-09-16 22:52:04
|
81645
|
„ez mennyire normális?”
Ezt látva a normális mint kifejezés el sem hangozhat semmilyen formában.
Szerintem aki ezért felelős az saját költségén bontsa is el amíg nagyobb kár
nem lesz belőle.
Jenőnek igaza van. |
|
 |
Töck Jenő
2017-09-16 22:30:35
|
81644
|
Szerintem nem normális. Nem ártana elbontatni. |
|
A hozzászólás:
 |
mike1
2017-09-16 22:22:54
|
81642
|
Sziasztok,
Tegnap öntötték a koszorút és ma ez a látvány fogadott, ez mennyire normális? Nagyjából végig ilyen repedések látszanak. Ráadásul egy 4-5 méteres szakaszon a szelemen csavarok nem lettek berakva (talán elfogyott?)...azt hogy pótolják majd? ME-t és Kivitelezőt még nem sikerült elérnem....
   
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|