|
|
|
|
 |
atrego
2017-09-30 07:48:50
|
6226
|
ráadásul a lassan nevelt állatok egészségesebbek,mint a "fújatva" neveltek
|
|
A hozzászólás:
 |
Kacsapacsa44
2017-09-14 19:19:36
|
6225
|
Igazad van. Akitől jó hat éve megvettem az örökös tiszteletbeli, akkor még csak 2 éves gácséromat, annak a szomszédja zöldséges volt. Naponta vitte neki a kidobásra ítélt zöldséget, gyümölcsöt. Gyönyörű állománya volt, ott láttam először hófehér pávát. |
|
Előzmény:
 |
atrego
2017-09-11 22:38:01
|
6224
|
most mondok valamit,amiért lehet,majd sokan lehurrognak.A némakacsa mindenféle szemestakarmány nélkül,zöldön péksüteményeken is tökéletesen felnevelhető,meg apróhalon/apróra darabolt törpeharcsán/
Nyilván gyorsabban nőnek tápon,de nekem ezek ingyen vannak és van idejük,senki nem sietteti őket:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|