Keresés

Részletes keresés

hamvasat Creative Commons License 2017-09-20 06:52:22 14771

Szia Omosimama!

 

Mi újság a ferdenyakúval?

A hozzászólás:
Omosimama Creative Commons License 2017-09-14 07:29:45 14770

Kösz Hamvasat!

Remélem, ez is csak egy enyhébb sérülés, ami nem zavarja különösebben. Vagy még az is eszembe jutott, hogy ez a "megskalpolt" jószág, és a fejbekólintásból, cibálásbl ennyi maradt vissza. 

A mareknál tényleg van egyéb jel is, sajnos a tyúkoknál pár éve volt részem benne.

Előzmény:
hamvasat Creative Commons License 2017-09-14 07:04:42 14769

Omosimama!

 

Mikor visszaolvastam a fórumot, olvastam több ilyen esetről is, amikor egy szerencsétlen röpmanőver miatt sérült meg a nyaka a fürjnek. Utánaolvastam neten, a mareknak volna más tünete is. Keress rá googliban.

 

A kis fürjeim között nekünk is van egy ferde nyakú kakas, egyértelműen repülés közben sérült meg a nyaka. Immáron 3 hete jól elvan, szépen nő, egészséges, csak jobbra áll a nyaka.

 

Üdv: hamvasat

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!