Keresés

Részletes keresés

hamvasat Creative Commons License 2017-09-14 07:04:42 14769

Omosimama!

 

Mikor visszaolvastam a fórumot, olvastam több ilyen esetről is, amikor egy szerencsétlen röpmanőver miatt sérült meg a nyaka a fürjnek. Utánaolvastam neten, a mareknak volna más tünete is. Keress rá googliban.

 

A kis fürjeim között nekünk is van egy ferde nyakú kakas, egyértelműen repülés közben sérült meg a nyaka. Immáron 3 hete jól elvan, szépen nő, egészséges, csak jobbra áll a nyaka.

 

Üdv: hamvasat

A hozzászólás:
Omosimama Creative Commons License 2017-09-13 18:01:34 14768

Segítség! Az egyik fürjem ferdén tartja a fejét. Különben eszik-iszik-tollászkodik. Marek? Fürjnél????? Vagy mi a ... lehet? Meghagyjam? Kiiktassam? Az egylábú vígan biceg, semmi baja egyébként. Most lesz egy ferdenyakú is?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!