|
|
|
|
 |
hamvasat
2017-09-14 07:04:42
|
14769
|
Omosimama!
Mikor visszaolvastam a fórumot, olvastam több ilyen esetről is, amikor egy szerencsétlen röpmanőver miatt sérült meg a nyaka a fürjnek. Utánaolvastam neten, a mareknak volna más tünete is. Keress rá googliban.
A kis fürjeim között nekünk is van egy ferde nyakú kakas, egyértelműen repülés közben sérült meg a nyaka. Immáron 3 hete jól elvan, szépen nő, egészséges, csak jobbra áll a nyaka.
Üdv: hamvasat |
|
A hozzászólás:
 |
Omosimama
2017-09-13 18:01:34
|
14768
|
Segítség! Az egyik fürjem ferdén tartja a fejét. Különben eszik-iszik-tollászkodik. Marek? Fürjnél????? Vagy mi a ... lehet? Meghagyjam? Kiiktassam? Az egylábú vígan biceg, semmi baja egyébként. Most lesz egy ferdenyakú is? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|