|
|
|
|
 |
Milla2020
2017-09-11 19:57:24
|
39735
|
Megnyugtattál, akkor van remény, hogy ha nem is lesznek legjobb barátok, legalább ellesznek egy légtérben :) |
|
A hozzászólás:
 |
MortalWombat
2017-09-11 19:50:31
|
39734
|
Szia!
Nem fog elmenni, mert a macska a helyhez kötődik.
Nálunk is ez volt, az idősebb nőstényhez jött a kis kandúr. Először fújás, majd semmi, aztán most meg elvannak egymás mellett, békességben. |
|
Előzmény:
 |
mental asylum
2017-09-11 19:00:52
|
39732
|
Szia!
Csak nehogy úgy gondolja, hogy őrá már nincs szükség és eltávozzon.
Ott az új fiatal cica, át kell adni neki a helyet.
Remélem nem lesz igazam.
Üdv! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|