|
|
|
|
 |
MortalWombat
2017-09-11 19:50:31
|
39734
|
Szia!
Nem fog elmenni, mert a macska a helyhez kötődik.
Nálunk is ez volt, az idősebb nőstényhez jött a kis kandúr. Először fújás, majd semmi, aztán most meg elvannak egymás mellett, békességben. |
|
 |
Milla2020
2017-09-11 19:45:14
|
39733
|
Szerencsére ilyesmiről szó sincs, ugyanúgy bejár enni meg igényli hogy simogassuk és foglalkozzunk vele. A kiscicát nem is simogatjuk ha ő itt van, nehogy féltékeny legyen. A különbség csak annyi, hogy nem akar sokáig a lakásban maradni és ha a kiscica megy felé akkor odanyomja a fejét és "összeorroznak", de aztán jelzi a kandúr, hogy mostmár menne kifele. Depresszióra utaló jelek nincsenek és velünk ugyanúgy viselkedik, nem hiszem, hogy el akarna menni :) |
|
A hozzászólás:
 |
mental asylum
2017-09-11 19:00:52
|
39732
|
Szia!
Csak nehogy úgy gondolja, hogy őrá már nincs szükség és eltávozzon.
Ott az új fiatal cica, át kell adni neki a helyet.
Remélem nem lesz igazam.
Üdv! |
|
Előzmény:
 |
Milla2020
2017-09-11 10:34:22
|
39731
|
Köszönöm a választ! Azt én is gondoltam, hogy nem fog hamar változni, csak mivel nincs ebben tapasztalatom, nem tudtam mire vélni ezeket a reakciókat, azt hittem lesz fújás meg morgás. De akkor bizakodó vagyok és türelmesen várom, hogy mi lesz ebből. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|