Sziasztok,
visszatérő kérdés a fórumon, de eddig nem találtam rá kielégítő magyarázatot:
Mi a baj a lengyel ablakokkal?
Tekintve, hogy a lengyel ipar fejlettsége magasabb mint a magyar, túlzásnak érzem érzem ezt az általánosítást - mintha itthon nem állítanának elő silány minőségű terméket.
Jelenleg építkezek, két ajánlat között vacillálok: VEKA82 (NKS lengyel gyár), SCHÜCO Comfort 82 (Berg, magyar).
Az utóbbit ajánló ablakos le akar beszélni a lengyel termékekről, de ebben nyilván benne van a saját portéka felértékelése is.
A VEKA-t kínáló ablakosnál is megnéztem a profilt, az sem tűnt gagyinak - de persze aztán azt szállítanak le, amit akarnak, nem fogom szétfűrészelni az ablakot. Szóval innentől ez erősen bizalmi kérdés is, mert nem lehet a műszaki tartalmat 100%-ban ellenőrizni.
Tehát a kérdés, Ti mit ajánlanátok, miért óvakodjak a lengyelektől, vagy éppen miért nem :)
köszönöm!
|