|
|
|
|
 |
Milla2020
2017-09-11 10:34:22
|
39731
|
Köszönöm a választ! Azt én is gondoltam, hogy nem fog hamar változni, csak mivel nincs ebben tapasztalatom, nem tudtam mire vélni ezeket a reakciókat, azt hittem lesz fújás meg morgás. De akkor bizakodó vagyok és türelmesen várom, hogy mi lesz ebből. |
|
A hozzászólás:
 |
Tibbe
2017-09-11 09:10:06
|
39730
|
3 nap alatt nem változhat, 3 hét alatt esetleg. Változni fog, az biztos. Egy ivartalanított kandúr 3 évesen már nyugalmat szeret, nem is baj, ha változatosságot hoz a kis cicalány. Legyél türelmes, megoldják ők. Ha nem akar még barátkozni az "öreg", akkor engedd ki, majd behajtja őt a lakásba a kényelem. Most még a kicsi túl vadóc neki, aki kibillentette a komfortzónájából. :) |
|
Előzmény:
 |
Milla2020
2017-09-10 21:17:28
|
39729
|
Sziasztok! Olyan emberek segítségét kérném, akiknek van tapasztalatuk két cica összeszoktatásában.
Van egy 3 éves ivartalanított kandúrom, aki olyan egy éves korában került ide, napról napra egyre beljebb merészkedett a kertbe és megszerettette magát a németjuhász kutyámmal is. Eleinte félős volt aztán beszoktattuk a lakásba és azóta mindig bejön enni meg naponta 1-2 órát aludni, illetve télen majdnem egésznap bent van. Most hoztunk mellé egy 4 hónapos lány cicát és az ismerkedés jól sikerült, megszagolgatták egymást és nem volt fújás. Viszont az idősebb cica azóta nem nagyon jön be, csak enni de a szobába nem jön be, az ágyba nem fekszik be és ha a kicsi megy felé hogy játszanak akkor a kandúr nyávog hogy engedjük ki. Ez három napja áll fenn, akinek van ebben tapasztalata tudna írni valamit, hogy ez meg fog e változni legalább olyan szintre, hogy a kandúr bejárjon rendesen és meglegyenek egy légtérben? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|