Keresés

Részletes keresés

juhosttt Creative Commons License 2017-09-10 14:44:06 6223

a felkötött zöldet én is megfigyeltem, jobb szeretnek magasabbról csipkedni még ha nagyobb mozgást esetleg ugrást is igényel, mint a földről gyepelni. 

A hozzászólás:
Kacsapacsa44 Creative Commons License 2017-09-10 11:14:30 6222

Juhosttt-nek igaza van, indító tápot mindenképpen adj nekik. És valóban, most jön csak a vénasszonyok nyara! Még rengeteg a zöld, sokat legelhetnek odakint és még javában fürödhetnek is a kicsik, amit annyira szeretnek. Nagyon örülök a szaporulatnak! A zöldről még annyit, hogy az enyémek sokkal szívesebben eszik a zöldet, ha felkötözöm nekik, mintha elébük szórom.

Előzmény:
atrego Creative Commons License 2017-09-07 20:13:04 6218

Hófehérkének most lett 6  kiskacsálya....kihúzzák  a telet  szerinted?:(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!