Keresés

Részletes keresés

juhosttt Creative Commons License 2017-09-09 15:31:12 6221

Még táp nélkül is felnőnek simán... A némakacsa nem húshibrid csirke ;) 

A hozzászólás:
ksanyi52 Creative Commons License 2017-09-09 14:10:57 6220

"Hosszú ősz lesz" Ha nem meg varr nekik nadrágot.

Előzmény:
juhosttt Creative Commons License 2017-09-09 13:25:40 6219

Hosszú ősz lesz, nekem novemberi kelés is volt amikor kihúzta. Érdemes táppal megindítani ha nagyon tartasz a hidegtől, de még ezutt jönnek a melegebb idők, az igazi tél még sokára jön.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!