Keresés

Részletes keresés

ksanyi52 Creative Commons License 2017-09-09 14:10:57 6220

"Hosszú ősz lesz" Ha nem meg varr nekik nadrágot.

A hozzászólás:
juhosttt Creative Commons License 2017-09-09 13:25:40 6219

Hosszú ősz lesz, nekem novemberi kelés is volt amikor kihúzta. Érdemes táppal megindítani ha nagyon tartasz a hidegtől, de még ezutt jönnek a melegebb idők, az igazi tél még sokára jön.

Előzmény:
atrego Creative Commons License 2017-09-07 20:13:04 6218

Hófehérkének most lett 6  kiskacsálya....kihúzzák  a telet  szerinted?:(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!