Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
espfan Creative Commons License 2017-09-09 07:53:53 3682

Pontosan ugyanezt tapasztaltam. Megszívtam a Danubius Ablakkal, de nagyon. Ne szerződjön senki velük! Keressetek rá, rengeteg panasz van az interneten róluk. Példa: Óvatosan a Danubius Ablak Kft.-vel! http://azadazfogyaszto.blog.hu/2017/09/06/danubius_ablak_kft_velemeny_tapasztalat

 

Előzmény:
Angry man 2017 Creative Commons License 2017-08-27 10:17:29 3679

Senkinek nem ajánlom a Danubius Ablak Kft-t ! (1136. Bp. Pannónia u. 42.)


A kapcsolat tartók Miló Zoltán és Milóné Kainráth Roxána.

 

Csak addig segítőkészek, amíg ki nem fizeted a számlát. Cserébe rosszul felmért, selejtes, igénytelen ,hiányos kivitelezésű munkát kapunk.A hibákat nem hajlandóak kijavítani.Fűt - fát ígérnek,de mikor a teljesítésre kerülne a sor különböző indokok miatt nem tudják a munkákat elvégezni. A beépítés óta több mint három hónap eltelt,de azóta sem hajlandóak a szükséges munkálatokat megcsinálni. 

Bizalommal forduljatok a fogyasztóvédelemhez,nagyon segítőkészek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!