Keresés

Részletes keresés

hamvasat Creative Commons License 2017-09-08 20:38:10 14764

Szia Fürjfürkész!

 

Köszi! Már megszokták az új helyüket, láthatóan jól érzik magukat. Iszonyatosan nőnek. 4 hetesek és már akkorák, mint a normál gazdasági fürjeim.

 

Ha nagyon megnézed a képek felső sarkait, látszik itt-ott az ejtőtartály. Nem olyan biztosak ezek a szerelvények, hogy hálózatról merjem megtáplálni. 10 literes tartály van rajta, az 2-3 napig elég nekik.

 

Üdv: hamvasat

A hozzászólás:
fürjfürkész Creative Commons License 2017-09-08 20:12:29 14763

Szia Hamvasat !

 

Nagyon pöpec lett a ketrec, biztosan jól érzik benne magukat a madarak !

Jól tippelem hogy az itatórenszer direktbe a hálózatra van kötve ?

Ha igen, csak óvatosan vele, mert egy Ózdon lakó és fürjező munkatársam aki hasonlóan oldotta meg , valami szakadás miatt alaposan eláztatta a helységet, tehát azonnal átállt ejtőtartályos megoldásra.

 

Üdv és jó hétvégét !

 

Előzmény:
hamvasat Creative Commons License 2017-09-05 21:11:15 14760

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!