|
|
|
|
 |
hamvasat
2017-09-08 20:38:10
|
14764
|
Szia Fürjfürkész!
Köszi! Már megszokták az új helyüket, láthatóan jól érzik magukat. Iszonyatosan nőnek. 4 hetesek és már akkorák, mint a normál gazdasági fürjeim.
Ha nagyon megnézed a képek felső sarkait, látszik itt-ott az ejtőtartály. Nem olyan biztosak ezek a szerelvények, hogy hálózatról merjem megtáplálni. 10 literes tartály van rajta, az 2-3 napig elég nekik.
Üdv: hamvasat |
|
A hozzászólás:
 |
fürjfürkész
2017-09-08 20:12:29
|
14763
|
Szia Hamvasat !
Nagyon pöpec lett a ketrec, biztosan jól érzik benne magukat a madarak !
Jól tippelem hogy az itatórenszer direktbe a hálózatra van kötve ?
Ha igen, csak óvatosan vele, mert egy Ózdon lakó és fürjező munkatársam aki hasonlóan oldotta meg , valami szakadás miatt alaposan eláztatta a helységet, tehát azonnal átállt ejtőtartályos megoldásra.
Üdv és jó hétvégét !
|
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|