|
|
|
|
 |
Kacsapacsa44
2017-09-10 11:14:30
|
6222
|
Juhosttt-nek igaza van, indító tápot mindenképpen adj nekik. És valóban, most jön csak a vénasszonyok nyara! Még rengeteg a zöld, sokat legelhetnek odakint és még javában fürödhetnek is a kicsik, amit annyira szeretnek. Nagyon örülök a szaporulatnak! A zöldről még annyit, hogy az enyémek sokkal szívesebben eszik a zöldet, ha felkötözöm nekik, mintha elébük szórom. |
|
 |
juhosttt
2017-09-09 13:25:40
|
6219
|
Hosszú ősz lesz, nekem novemberi kelés is volt amikor kihúzta. Érdemes táppal megindítani ha nagyon tartasz a hidegtől, de még ezutt jönnek a melegebb idők, az igazi tél még sokára jön. |
|
A hozzászólás:
 |
atrego
2017-09-07 20:13:04
|
6218
|
Hófehérkének most lett 6 kiskacsálya....kihúzzák a telet szerinted?:( |
|
Előzmény:
 |
Kacsapacsa44
2017-08-21 20:47:29
|
6217
|
De igen. már meg is kaptam a leveled. BOCSI! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|