Keresés

Részletes keresés

Kacsapacsa44 Creative Commons License 2017-09-10 11:14:30 6222

Juhosttt-nek igaza van, indító tápot mindenképpen adj nekik. És valóban, most jön csak a vénasszonyok nyara! Még rengeteg a zöld, sokat legelhetnek odakint és még javában fürödhetnek is a kicsik, amit annyira szeretnek. Nagyon örülök a szaporulatnak! A zöldről még annyit, hogy az enyémek sokkal szívesebben eszik a zöldet, ha felkötözöm nekik, mintha elébük szórom.

juhosttt Creative Commons License 2017-09-09 13:25:40 6219

Hosszú ősz lesz, nekem novemberi kelés is volt amikor kihúzta. Érdemes táppal megindítani ha nagyon tartasz a hidegtől, de még ezutt jönnek a melegebb idők, az igazi tél még sokára jön.

A hozzászólás:
atrego Creative Commons License 2017-09-07 20:13:04 6218

Hófehérkének most lett 6  kiskacsálya....kihúzzák  a telet  szerinted?:(

Előzmény:
Kacsapacsa44 Creative Commons License 2017-08-21 20:47:29 6217

De igen. már meg is kaptam a leveled. BOCSI!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!