|
|
|
|
 |
Jam Clerk
2017-09-06 10:01:24
|
3783
|
A javaslat általában az volt, hogy ne ilyet használj, de gondolom, nem fogadtad meg. Ezek után szerinted milyen új tanácsot tudnánk adni? |
|
 |
van_Persil
2017-09-06 07:34:38
|
3782
|
Olvasd el a használati utasítást, hogy milyen min. hömérsékletnek kell lennie a használatakor. Ha a kezelés vége felé már fürtbe húzódtak, akkor megb...a a rossebb, mert ugyan nem fognak a lapkáddal érintkezni.
Ha meg ez az a feketén beszerzett szer (mert legálisan Magyarországon nem árusítható), akkor dobd ki, mielött rezisztens atkatörzset sikerül kitenyésztened, ugyanis annyira bio, hogy még amitráz is van benne... |
|
A hozzászólás:
 |
szaialt
2017-09-06 06:03:42
|
3781
|
Most vesszük ki az atkacsíkokat. Mit javasoltok inkább: A következőket mostanában tegyük be, vagy csak a jövő hónapban? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|