Keresés

Részletes keresés

fürjfürkész Creative Commons License 2017-09-08 20:12:29 14763

Szia Hamvasat !

 

Nagyon pöpec lett a ketrec, biztosan jól érzik benne magukat a madarak !

Jól tippelem hogy az itatórenszer direktbe a hálózatra van kötve ?

Ha igen, csak óvatosan vele, mert egy Ózdon lakó és fürjező munkatársam aki hasonlóan oldotta meg , valami szakadás miatt alaposan eláztatta a helységet, tehát azonnal átállt ejtőtartályos megoldásra.

 

Üdv és jó hétvégét !

 

A hozzászólás:
hamvasat Creative Commons License 2017-09-05 21:11:15 14760

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!