Keresés

Részletes keresés

zbigi79 Creative Commons License 2017-08-31 14:13:45 14756

Köszönöm!

A hozzászólás:
Omosimama Creative Commons License 2017-08-31 13:51:29 14755

Két-három hetet kihagyok. Nincs kőbe vésve.

Előzmény:
zbigi79 Creative Commons License 2017-08-31 11:04:21 14754

Köszönöm szépen! Kipróbálom akkor így :) Az egyhetes kúrát milyen időközönként csinálod?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!