Keresés

Részletes keresés

Omosimama Creative Commons License 2017-08-31 13:51:29 14755

Két-három hetet kihagyok. Nincs kőbe vésve.

A hozzászólás:
zbigi79 Creative Commons License 2017-08-31 11:04:21 14754

Köszönöm szépen! Kipróbálom akkor így :) Az egyhetes kúrát milyen időközönként csinálod?

Előzmény:
Omosimama Creative Commons License 2017-08-31 10:39:14 14753

Szia!

Én nem igazán méricskélem, úgy 3 liter vízbe löttyintek kábé egy evőkanálnyit. Így nem savanyítom el a vizüket, de (szerintem) elegendő az egészségük fenntartásához.

Legalább egy hétig folyamatosan ezt kapják, utána vagy tiszta víz, vagy Jolovitos (Jolomaxos) víz.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!