|
|
|
|
 |
Omosimama
2017-08-31 13:51:29
|
14755
|
Két-három hetet kihagyok. Nincs kőbe vésve. |
|
A hozzászólás:
 |
zbigi79
2017-08-31 11:04:21
|
14754
|
Köszönöm szépen! Kipróbálom akkor így :) Az egyhetes kúrát milyen időközönként csinálod? |
|
Előzmény:
 |
Omosimama
2017-08-31 10:39:14
|
14753
|
Szia!
Én nem igazán méricskélem, úgy 3 liter vízbe löttyintek kábé egy evőkanálnyit. Így nem savanyítom el a vizüket, de (szerintem) elegendő az egészségük fenntartásához.
Legalább egy hétig folyamatosan ezt kapják, utána vagy tiszta víz, vagy Jolovitos (Jolomaxos) víz.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|